Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ festivalis darželyje

Balandžio 15 dieną Vilniaus lopšelyje-darželyje “Varpelis” vyko respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ festivalis. Organizuojant festivalį įstaigoje buvo vadovaujamasi organizatorių rekomendacijomis ir savarankiškai parenkant užduotis atitinkančias vaikų amžių ir gebėjimus. Festivalis vyko salėje ir koridoriuje. Vaikai išbandė sporto šakas: krepšinį, futbolą, estafetes. Mažesni įveikinėjo kliūtis koridoriuje, šokinėjo ant batuto. Džiugu buvo matyti vaikų patirtą džiaugsmą ir pozityvias emocijas sportuojant. Renginio pabaigoje visi buvo apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynių diplomais.

Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (toliau – LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (toliau – RIUKKPA).