Bitute, pilkoji, iš kur medų nešioji

Belaukdami sugrįžtančio pavasario su visomis jo linksmybėmis, Bitučių grupės ugdytinai su pedagogėmis Rima ir Sofija pabandė prisikviesti bitučių į savo grupę. Ir suskrido, ir sulėkė bitutės iš Smalsučių grupės, ir padovanojo visiems ugdytiniams smagų šokimėlį „ Bitute, pilkoji, iš kur medų nešioji“. Sukosi poromis ,kvietė į ratelį mažas ir didesnes biteles. Aptarti bičių gyvenimo, patyrinėti bičių namelį ir korius, išsiaiškinti , kaip atrodo bitutės, kur slepia medų , augina vaikelius, kokių gėrybių bitės suteikia žmogui, pasmaližiauti skirtingų rūšių medučio padėjo dietistė Daiva. O dvi didžiąsias  bitutes spalvinome visi drauge. Daug džiaugsmo vaikams suteikė geltoni balionėliai, kuriuos mėtėme aukštyn, ten ,kur skraido bitutės.

Parengė dietistė Daiva Laurinavičienė