Eksperimentai kiekvienai dienai

Penktadienis yra ta diena , kai atlikę visus savaitės darbus galime smagiai ir naudingai praleisti laiką. Tam puikiai tinka įvairūs eksperimentai, kurie nesudėtingai atliekami grupės patalpoje. „ Apsiginklavusi“ keliais mikroskopais, prisirinkusi įvairių smulkių kruopų, grūdų, prisipylusi indų ploviklio ir įsibėrusi šiek tiek cukraus , nuskubėjau į Zuikučių grupę. Mažieji eksperimentatoriai  su dideliu susidomėjimu įsijungė į aktyvią veiklą. Pirmiausiai mikroskopo pagalba patyrinėjome grikių, ryžių kruopas. Ir visų nuostabai-koks didelis grikis žiūrint per padidinamąjį stiklą, o ryžio kruopa primena bulvės skiltelę... Kiekvienas stengėsi  atidžiai žvelgti į didinamas kruopas. Atlikę „ mokslinį“ darbą, pabandėme drauge pasigaminti ir išpūsti oro burbulus iš indų ploviklio, vandens ir cukraus. Lenktyniavome, kieno burbulas bus didžiausias. Padarėme išvadą- reikia kantriai, neskubant ir su dideliu susikaupimu atlikti eksperimentą, tuomet jis būtinai pavyks.