Vandens lašelis mano rankelėje

• Paskelbta: 2023-11-09
  • Kategorija: Renginiai

Mažieji „Nykštukų" grupės ugdytiniai kartu su darželio dietiste Daiva apniukusį ketvirtadienio rytmetį susėdo pasikalbėti apie mažą vandens lašelį, kuris pastarosiomis dienomis dažnokai barbena į langą. Gal tai šokantys vandens lašai ar verkiančio dangaus debesėlio ašaros?  Ar tai tik maži vandens lašeliai, sudrėkinantys mūsų skėčius, palaistantys augalus ir suteikiantys žvirbliukams purvo maudynes?  Diskutavome, svarstėme ir džiaugėmės drauge vandens „baseinu“ , kuriame plukdėme žuvytes, ančiukus, vištytes ir net... krokodilą. Mažais piršteliais patikrinome „baseino“ vandens temperatūrą. Pasidžiaugę vandens teikiamais malonumais, ragavome vandens su apelsinais. Ir visgi, koks mažas tas vandens lašelis, kuris telpa mažoje rankelėje, bet jo teikiama  nauda kiekvienam – didelė ir begalinė...