Sportuojantis koridorius

• Paskelbta: 2023-10-25
  • Kategorija: Renginiai

Rudenį, trumpėjant dienoms, ilgėjant tamsiems vakarams, vėstant orams, vaikai turi vis mažiau fiziškai aktyvios, judrios veiklos lauke. Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje, dažnai susiduriama su salės užimtumo problemomis. Tačiau, mes turime koridorių kuriuo vaikai eina ne vieną kartą per dieną. Ar esate stabtelėję ir pagalvoję, kad galima sportuoti čia ir dabar, koridoriuje? Spalio 25 dieną ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ingrida Zikienė surengė akciją „Sportuojantis koridorius“, kurios metu lopšelio-darželio „Varpelis” vaikai išbandė fizinį aktyvumą skatinančias veiklas koridoriuje. Sportavome visi – nuo mažiausių iki pačių vyriausių: šokinėjome per kopėtėles, vartėmės ant čiužinio, lindome pro lankus, bėgiojome ir šokinėjome per kliūtis, vaikščiojome siaura virve ir smagiai žaidėme su spalvotais kamuoliukais, kuriuos vyresni vaikai bandė pataikyti į tunelį, o mažyliai jais „maitino" „Ančiuką". Vaikams buvo labai smagu. Netradicinės fizinio aktyvumo veiklos suteikė vaikams daug džiugių akimirkų visai dienai.