EUROPOS SPORTO SAVAITĖ #BEACTIVE

Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, kuria remiantis šūkiu #BEACTIVE („Būkime aktyvūs“) siekiama skatinti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Jos tikslas – supažindinti visus su aktyvaus gyvenimo būdo svarba ir paskatinti žmones būti aktyvius!

Būdami aktyvūs ir sportiški, mes taip pat dalyvavome šioje akcijoje. Visi sportavo – nuo lopšelio iki priešmokyklinių grupių. Mokytoja Ingrida vedė vaikams Zumba šokius, su vyresniais vaikais varžėsi estafetėse. Taip pat prie aktyvios sporto savaitės prisidėjo ir mokytoja Irma, kuri vaikus supažindino su Jogos užsiėmimais bei leido išbandyti stovėjimą ant vinių.

Esant tokiems aktyviems, mes sudalyvavome ir Respublikinėse ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijose: „Rieda ratai rateliukai“, kuri skirta paminėti Tarptautinę dieną be automobilių ir „Mažoji mylia – 2024“, kurios metu bėgome 250 metrų aplink darželį bei taip paminėjome Kūno kultūros ir sporto dieną.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!